KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8089294
nr 808 9294
Akvarell
Signerad, 1906, Kustmotiv, 17x33
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 februari 2013
kl 19:45:55
100 kr
200 kr
200 kr
250 kr
300 kr